Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    Nem védeni akarom őket de ők Junoszty méretű stúdió monitorokon látják ugyanazt amit te a 32" vagy még nagyobb tévéden. Az apró részletek nem is nagyon látszanak rajta a rajtszám sisakfestés még kivehető és kb. annyi. Emellett Szujónak az a dolga azért ül ott, hogy folyamatosan bulvár jellegű háttér információkkal lássa el a nézőket. Ő nem a szakmai részért "felel" arra a Wéber a kiválasztott ember. Az egérmozin figyelnie kell a versenyt közben ki van nyitva a net ha gyorsan kell valami infó, több oldalnyi jegyzetből túrja elő másodpercek alatt az oda passzoló dolgokat meg közben igyekszik érdekességeket felvonultatva szórakoztatóan pofázni. Lássuk be ez nem kis feladat. Csináld jobban ha tudod. Szujó nekem sem a kedvencem de mégis csak egy minőségi ugrás a balf*sz palikék után.

  • 8th

    addikt

    válasz h3lios #5 üzenetére

    Miért nem? Képek alapján minden pont úgy van ahogy leírtam. Amúgy meg ülj be a helyére és csináld jobban.

  • 8th

    addikt

    válasz h3lios #14 üzenetére

    "azért fizetik, mert ez a munkája.Ha én ilyen szarul végezném" Csináld utána. Hajrá sok szerencsét.

    "Egy átlag rajongói cikk olvasással jobban képben vagyok, mint ez az ember, akit azért fizetnek, hogy a sporttal foglalkozzon és ismerje a részleteket." Csináld utána. Hajrá sok szerencsét.

    "az elmúlt években belekényelmesedett a pozíciójába és szarik a kritikára és fullba tolja a kretént." Tehát végső soron ez böki a csőrödet. Hogy letiltott twitteren.

    Mindig a pálya széléről a legkönnyebb belepofázni a játékba. Ne legyél már te is korlátolt felfogású. Ha TE jobbnak érzed magad jelentkezz a helyére. :U

  • 8th

    addikt

    válasz h3lios #17 üzenetére

    Emberi tényezőről beszélünk, felkészültségről, hozzáértésről. Ha jobban csinálnád túrd ki a helyéről ne itt hisztizz. Baromi unalmas, hogy ebben az országban mindenki csak fikázni tudja a másikat aztán ha valami csoda folytán beülhetne a helyére csak nézne bambán mint a f*sz és meg sem merne szólalni mert tudja, hogy elég egyetlen nyelvbotlás ami után a fórum matyik, a trollok és fikagyárosok serege támadná le az összes létező közösségi oldalon és a fórumokon, hogy lehülyézzék és kiszívják a vérét. Könnyű addig valakit fikával dobálni amíg nem ültél a helyén és nem csináltad azt amit ő. A lehetőség bárkinek adott. Csináld jobban mint ő. Ennyi.
    :U

    [ Szerkesztve ]

  • 8th

    addikt

    válasz sanzi89 #30 üzenetére

    Rögtön azután miután kikopott a nem dobálom fikával a másikat ha fele annyira sem vagyok képes és a nem nyitok blog bejegyzést, hogy kedvemre szidhassak valakit csak mert az twitteren letiltott mentalitás után. Na majd akkor.

    (#31) razorka777: idézem: "Egy átlag rajongói cikk olvasással jobban képben vagyok, mint ez az ember, akit azért fizetnek, hogy a sporttal foglalkozzon és ismerje a részleteket." Na most egy ilyen röhejesen beképzelt kijelentésre mi mást lehet írni mint, hogy csinálj jobbat? Amint a fenti példa is mutatja ha ilyen esetben halkan megjegyzed a nagyképűeknek, hogy ha akkora penge akkor miért nem csinálja ugyanazt és miért nem Ő ül ott a másik helyett rögtön betörik a feje mindnek. Egytől egyig. Nem tudnak rá válaszolni ezért vagy gyorsan terelni kezdenek vagy nekifognak személyeskedni. Napnál világosabb, hogy azt nem tudja elviselni a kolléga, hogy a kioktató hangvételű szájkaratézására nem volt vevő a Szujó helyette elnyomta mint a csikket és letiltotta a **csába. Jól tette. A mindenhez IS jobban értő fotelhuszárokkal ezt kell tenni. Le kell tiltani őket és had főjenek a saját levükben. Szemlátomást ezt nem tudja megemészteni a kolléga ez fáj neki annyira, hogy még egy nyilvános fórumra is ki kellett írnia. Mint egy sértődött kilenc éves gyerek. Szar ügy. Bevallom, kifejezetten szórakoztat a vergődése. :DDD

  • 8th

    addikt

    És jön a személyeskedés ahogy feljebb írtam. Jár a taps. :C

    Csinálj jobbat, koma. ;)

  • 8th

    addikt

    válasz sanzi89 #41 üzenetére

    Azért mert a skype nyilvánvalóan egy szar lett mióta az MS megvette kilóra. Itt viszont egyéni emberi teljesítményről van szó nem a világ egyik legtőkeerősebb éves szinten dollár százmilliárdokkal kedvére dobálózó tetszés szerint bármit bekebelező mamutvállalata által egyengetett felhasználói szoftverről. Talán érzed a kettő közt a különbséget. Nincs itt semmi kettős mérce szimplán csak próbálsz valamin fogást találni és jöttél kötekedni egyet. Elég gyengusz próbálkozás volt. ;)

    #38: Én nem poénkodtam, ez a véleményem. Ha ő jobban tudná csinálni jelentkezzen az mtva-nál. Tény, hogy tét nélkül itt fotelhuszárkodni és fikával dobálózni sokkal könnyebb.

    [ Szerkesztve ]

  • 8th

    addikt

    válasz kemotox #46 üzenetére

    Azért tegyük már tisztába a dolgot gyerekek.

    1. Ő jelentette ki magabiztosan, hogy jobban képben van mint a Szujó akit ezért fizetnek, nem én.
    2. Ő trollkodott a Szujó twitterén amiért az letiltotta, nem én.
    3. Ő szaladt ezek után sértődötten a logout-ra bejegyzést írni az esetről, nem én.
    4. amikor beírtam az ominózus hozzászólásomat rögtön beleállt és igyekezett megcáfolni két képpel amivel egyébként pont engem igazolt.

    De a lényeg, hogy én vagyok a büdös köcsög ha meg merem jegyezni, hogy nosza ha ennyire képben van akkor csinálja jobban. Értem. Azért arra kíváncsi lennék ha az eső miatt egy órát csúszna a futam végig tudná-e beszélni megszakítás nélkül azt az egy órát úgy, hogy a nézők közben ne kapcsoljanak el? Mert a Szujót lehet szeretni vagy nem szeretni ez neki simán megy bárhol bármikor. Meg mondjuk kb. három felé figyel egyszerre egy közvetítés alatt nem csak néz mint a moziban.

    Komolyan nem értem 2017 év végén az internet korában ha egyszer valaki a falra mászik tőle akkor miért kínozza magát a bulvárkirály Szujóval a magyar tévében?

Új hozzászólás Aktív témák