Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snake1977

    őstag

    válasz SunMount3r #27 üzenetére

    Az még nincs de világítós műszempilla már van :W :DDD

    Legyen egy vélemény a 4x-en túlról is. :)) Szerintem az rgb, neon, világítós ventillátorok, fénytechnika, ez mind egy életérzés, van akinek szüksége van rá, van akinek nincs, nem feltétlen tolják bele az ember képébe, esetleg megmutatják hogy igen ilyen is van és létezik, beszerezhető már a mi cégünknél is. De nézzünk meg egy moddolt pc kiálítást, általában központi szerepet kap a világítás ezeknél a házaknál, megmutatja a benti elrendezést, ad neki egy nagy pluszt, van egy fellingje, atmoszférája az egésznek.
    Aki ezt nem érzi, vagy nem jön be neki az úgyis kerülni fogja ezeket a hardvereket.
    Simán össze lehet válogatni munkára olyan hardvert ami nem csillog villog, be lehet tenni egy zárt házba, sőt a világító silent/stop felirat sem fog senkit zavarni egy gigabyte kártyán, ha nem plexis a ház, munkához meg nem kell plexis oldalú ház. :) Aki pedig MAC-et használ munkára...na ott tényleg ritkán látni csillogást villogást. :D Azt mondom akinek nem tetszik az ki tudja kerülni ha akarja ezt a stilust.
    Nekem bejön hogy van belső világítás a gépházban, eddig szinte minden házamba beletettem egy neont, vagy ledsort, ha épp zavar a plusz fény akkor meg lekapcsolom.

    ...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

Új hozzászólás Aktív témák