Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kbali

    nagyúr

    Na tegnap délután meg ma reggel teljesen elrúgta nálam a pöttyöst, valószínűleg megy a kukába:
    1. házszám szintű navi (tudom, meg már itt is mondtam másnak, hogy nem az igazi) - kikeresem a címet, dobja a találatot, csak éppen egy hosszú bp-i utcában (XIV. ker. Szugló utca) 100 házszámmal arrébb vitt (2 km kb), emiatt 20-30 perccel volt több a menetidőm a kiindulástól.
    2. reggel befelé jövet jelzi, hogy torlódás alakul előttem, ÉVI nő 4 perccel, OK. Azért nyomok neki egy útvonaltervet és láss csodát: van időben rövidebb (gyors útvonal van beállítva), mégsem ajánlotta fel.
    3. bejelentek eseményt, jönnek a köszönömök: "118 perccel ezelőtt", "885 perccel ezelőtt", stb... jelzésekkel, holott kb. 20 perccel korábban jelentettem.
    4. torlódási jelentést nem lehet elmúlttá tenni
    Sajnos az utóbbi időben egyre több ilyen bosszantó dolog jött elő (ezekről írtam is ide), emiatt én úgy látom, hogy kb. arra alkalmas, hogyha ismered valamennyire az úticélt, akkor jó esetben kikerülheted vele a dugókat, de ha navigációként akarod használni, akkor még az alap Gmaps-szel sem tud versenyezni. Egyetlen jó dolog a valós idejű eseményjelentés, de azt is sikerült elrontani. :(

Új hozzászólás Aktív témák