Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    Szerintem ez nem olyan dolog, amiről csak úgy észérvekkel le lehetne beszélni valakit és úgy gondolom nem is kell. Köztudott, hogy ha az ember szerelmes, akkor az agy takarékos üzemmódba kapcsol. :) Innen csak egy nagy pofon képes visszarántani valakit a valóságba vagy esetleg az, ha ő maga ráébred arra, hogy amire vár nem fog bekövetkezni soha. De ehhez idő kell, tapasztalat, próbálkozás, csalódás, önsanyargatás. Én is voltam ilyen helyzetben és mondhatott bárki bármit, engem a legkevésbé sem érdekelt. Akkor tért vissza csak a józan eszem, amikor én magam ébredtem rá arra, hogy olyasmire várok, amire felesleges. És még ez a beismerés sem változtatott az érzéseimen, csak megtanultam leépíteni az elvárásaimat. Tudatosítottam magamban, hogy fontos nekem a másik és az is, hogy boldog legyen, ha pedig ezt a boldogságot más mellett találja meg, akkor sincs probléma. Az önzést, a birtoklást és az egót kell háttérbe szorítani és utána még a viszonzatlan szerelmek sem annyira kegyetlenek. Nem kötelező szenvedni és kínlódni miattuk. :) Azt nem minden esetben választhatja meg az ember, hogy ki irányába keletkezzenek érzései, azt viszont igen, hogy hogyan is kezeli őket.

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Új hozzászólás Aktív témák