Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zedz

    addikt

    A cikk jó volt, köszönjük az írást, csak ez kicsit fura: Változtatható grafikai szint, hogy gyengébb gépen is fusson. Szóval igazából ezt a legtöbb PC-s játék tudja. :K

    (#10) .LnB: Teljesen egyetértek. Én nagyon ritkán játszok, és általában akkor meg is veszem a címet, de itt valamiért éreztem, hogy ezt elő kell rendelnem .10/10 játék számomra is, annyi apróság, odafigyelés van benne, hogy szerintem minden pénzt megért. És csak remélni tudom, hogy a Rockstar is látja, igenis van igény a megfelelő PC-s játékokra. Legutoljára engem is a WoW tudott ennyire "lázba" hozni. :)

    (#18) .LnB: Van a Social Club-os verzió, a Steam-es verzió, és a lemezes. Ki mit preferál, ha fel szeretnéd tenni a polcra emlékbe akkor a lemezes a legjobb választás. Ha nincs optikai meghajtó a gépedben (mint nekem se). Akkor marad a másik kettő.

    Én is a dobozost vettem, nekem sincs ODD-m. Igazából ha aktiválod a játékot le lehet tölteni az SC-ről. Tény, hogy az első napokban meg voltak halva a szerverek, és jó nagy szívás árán tudtam csak játszani. :))

Új hozzászólás Aktív témák