Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz JoceeHunt #15 üzenetére

    Tartalmilag nincs különbség. Van a Social Club-os verzió, a Steam-es verzió, és a lemezes. Ki mit preferál, ha fel szeretnéd tenni a polcra emlékbe akkor a lemezes a legjobb választás. Ha nincs optikai meghajtó a gépedben (mint nekem se). Akkor marad a másik kettő. Steam verzió mellett szól, hogy ugye a háttérben mindig autómatikusan updatel így mindig naprakész, gyors a letöltés (65gb kell neki kb.), de azt hiszem ez a legdrágább. Social Club-os szerverekkel rengeteg gond volt az első napokban, de gondolom mostanra megoldódott (nem tudom biztosan). Létezik pre-order kulcs, ahhoz jár plusz kezdőpénz, de szerintem olyan kulcsot már nem nagyon találni, és drágábbak is mint az alap. szvsz meg sem éri azt a plusz pár ezrest.

    (#17) Peterson_ Én g2a.com-ról vettem steam-es kulcsot, valamivel olcsóbb de így is 16fölé jött ki. Ott van olcsóbb Social Club-os kulcs is.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák