Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    válasz Bjørgersson #19 üzenetére

    Gondolom youtube videok alapjan, es azert mert nem jo PC-re.

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • BlackSoft

    addikt

    válasz Bjørgersson #19 üzenetére

    Másik topicban kifejtettem elég bőven azt, hogy szerintem miért lett nagyon kaki, úgyhogy csak pár szóban:

    A történet nagyon jó, ahogyan az is, hogy baromi nagy a map. Sok újdonság nincs benn, viszont bekerültek olyan dolgok, amik a 4-ből kimaradtak, és ez nagyon jó.
    Az animációk nagyon nagyon gagyik lettek. Nagyjából a 4-el megegyeznek a mozgások, reakciók.
    A kocsik törése a 4-ben fényévekkel jobb volt. Nehogy már 2014-ben annyi legyen a max amit ki lehet hozni belőle, hogyha 200-al nekimész a falnak, akkor egy szévédőbetöréssel el legyen intézve. A mit tudom én hány éves, ős régi Driver 3-ban is sokkal jobban megvan csinálva a kocsik deformálódása. És ez nagyon fontos része a GTA-nak, hiszen rengetegszer ütköznek a kocsik.
    A robbanások nagyon jól néztek ki....a scriptelt trailer videóban. Amúgy kb san andreas szintűek, a 4-ben azok is sokkal jobbak voltak, és a kiégett kocsik is olyan amatőr modellek.

    Ezek a hátrányok miatt adok csak 5-öst a 10-ből. Talán PC-n legalább szebb lesz, és akkor kaphat egy 7-est is a storyja miatt.
    Sokkal többet vártam ettől a játéktól, de nagyon nem hozta egy 2014-es játék szintjét. Bár igaz, hogy csak a régi konzolokra jelent meg eddig, és ezeknek vannak határaik, ezért az iszonyat kis felbontású textúrákat nem hozom fel negatívumnak, mert ez az amit ki lehet hozni egy XBOX 360-ból, tehát nem lesz szebb a grafika itt, csak a next-geneken, és majd PC-n. Ugyanakkor van sok model amit (viccen kívül) sokkal jobban, szebben, részletesebben meg tudtam volna csinálni Én magam.
    Ha kijön végre PC-re, akkor remélhetőleg a szebb grafika mellé készül majd ENB, vagy iChancer grafikai patch, amivel fel lesznek javítva a ronda modellek, és textúrák. Bár a textúrák minden bizonnyal nem lesznek ilyen borzasztóak, mint XBOX-on, hiszen lehet majd állítani a grafikát, és valószínűleg lesz használható élsimítás is.

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák