Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Lenry #2 üzenetére

    pici? :Y 35m2-es panelban pici a konyha :K mit nem adnék érte, ha ekkora konyhám lenne... :B

    ui: tetszik a végeredmény... szép munka és ízléses az összhatás... meg hely is van azért rendesen, jó főzést/sütést!

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    egyedül nekem az szokatlan, hogy a tűzhely és a főzőfelület nem egymás alá/fölé kerültek :B (vagy csak túl sok monk-ot néztem régen? :F )

    mondok egy rövid történetet a konyhabútorom beszerzéséről: aránylag egyszerű bútort néztem ki, ami 6 elemből állt... tipikus: 2 nagyobb alsó+2 nagyobb felső+ 1-1 kicsi... kicsi a konyha a panelban nagyon és elég lett volna pont egy duplamosogató, mellé egy kisebb fiókos, munkalapos rész, felülre pedig egy keskenyebb polcos rész, mellé meg egy üveges polcos szekrény... ki is néztem: mondta a csaj, hogy legyártatni tudnak és úgy 85ezer ft a 4 elem... viszont kompletten a 6 elem 74ezer... néztem, hogy wtf :F a több olcsóbb 10ezerrel? végülis egyben megvettem és nekiadtam nővéreméknek a dupla munkalapos alsó részt és a hozzátartozó nem üveges felső polcosat... olyan szűk konyhába nem érte volna meg méretre gyártatni... majd ha nagyobb lakás/ház lesz, majd akkor :B

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz proof88 #14 üzenetére

    szó szerint kb. 4-4.5m2 a konyha üresen... (35m2 a lakás, amiből 21-22m2 a szoba... a maradék meg minden egyéb... nem nagy...) talán 1.5m2 hely marad bebútorozva... és még mindig jobb a helyzet, mint az egybe-wc-fürdőszobás-főzőfülkés 26m2-es garzonoknál, ahol kb fél m2 szabad hely van a "konyhában"... mellesleg villanytűzhely, amin elég necces főzni... na, ehhez képest a postolt konyha szerintem tisztességes méretű és öröm lehet használni :B

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák