Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    Srácok nehéz döntés előtt állok, épp ezen agyalok. Ugye említettem, hogy ellopták a Nexust, ennek következtében teló után nézek. A havi keret, amit telefonra szeretnék költeni az 5 ezer forint. A díjcsomag a T-Mobile Like 300 csomagja lenne az 2690 forint, ehhez választok készüléket most. Ebben a konstrukcióban 0 forintért elhozható a Lumia 800 és a Grand X In, mind a kettőre 1990 forint a havi törlesztő, így megállna a költség 4680 forintból, ergo még alatta vagyok. Van még az Xperia P, amire 2990 a törlesztő, a költség így egy ezressel 5680 forintra emelkedik. (Szerintem ezt elvetem, nagyon jó készüléknek tartom, de ár/érték arányban a ZTE és a Nokia sokkal jobb.)

    A mérleg egyik oldalán tehát a ZTE van, erősebb hardverrel, gyárilag is jól használható ROM-mal, amihez a sok közösség által összerakott szoftver is társul, ráadásul az eddig nem kis összegben megvásárolt droidos appjaim is futnának. A másik oldalon viszont ott a Lumia 800 sokkal jobb kamerával, jobb dizájnnal (szép az a telefon), kevésbé rugalmas, de ugyanakkor nagyon gördülékeny rendszerrel, jóval bővebb szoftveres alap szolgáltatáskínálattal. Bakker, ilyenkor legyen okos az ember, kb ugyanannyi érvet és ellenérvet tudok felhozni mindkét oldalon. :D Ti hogy látjátok?

Új hozzászólás Aktív témák