Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • assemble

    addikt

    válasz assemble #108 üzenetére

    Akit érdekel kinti (angol) beszerzés:

    Angliai Tesco-ban jelenleg is van raktáron, innen (és kb az összes többi angliai boltból) viszont csak angliai címre szállítanak, szóval egy ottani ismerőst érdemes beszervezni, illetve állítólag pl Borderlinx-el is állítólag megoldható a dolog, de azt én annyira nem ismerem.
    Az alap ára 199 font, a szállítás 3 font volt, és felhasználtam egy 10 font kedvezményt adó kupont innen így összesen 192 fontért szereztem be a 16 gigás változatot (ez kb kereken 70k huf most), a kinti ismerős már megkapta és továbbküldte, hamarosan remélhetőleg itt is lesz.

    Sok más angliai bolt is árulja egyébként, pl HMV, Currys, PCWorld, Ebuyer, stb, viszont jelenleg csak a Tesco-ról tudok ahol ilyen kuponos kedvezmény is van hozzá.

    Amit még jó tudni, hogy a 8 gigás változatot kizárólag Google Play-ről lehet megvenni, ahonnan viszont a szállítás 10 kerek font, így összesen 169 fontra jön ki, ennél az árnál amit pl én fizettem érte, alig 20 fonttal volt több, és sok boltnál nincs is szállítási díj külön, szóval kupon nélkül is "csak" 30 font a különbség a látszólagos 40 helyett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák