Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

  • 2024-ben M1? Nóóórmális?

    lo Elérkezett az idő a lassan hat éves Mac Mini leváltására. És mivel már egy ideje foglalkoztat a gondolat, miszerint...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ixion77

    addikt

    válasz Magnat #1410 üzenetére

    Mert méltatlan is. Pedig az Asusnak nem ez az első Google-s tabja, biztos hogy megfelelő támogatást kapnak a drivereik fejlesztéséhez. A Googlenál meg legendásan jó programozók dolgoznak.
    Kipróbáltam én is, tényleg angolul indítva működik csak tökéletesen az OTG. Csatlakoztatás után már át lehet állítani magyarra, akkor már úgy is működik. Nyilván javítják majd, de azért csúnya.
    Sajnos a lerövidült termékciklus miatt már a neves gyártók is félkészen, megfelelően alapos tesztelés nélkül dobják piacra a termékeket. Ami ennél is nagyobb gond, hogy piacra dobás után már nincs erőforrás foglalkozni velük, minden erőforrással fejleszteni kell a következőt. Lásd: Galaxy S4 után már egy és sem telik el és jön az S5...
    Ezért mondom én azt hogy Androidból csak Nexus. Azokat legalább a Google követi. Pedig nagyon tetszett az LG G Pad 8.3... :( De sajnos volt már androidos LG telefonom... :W

    "Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

Új hozzászólás Aktív témák