Keresés

Hirdetés

  • 33 280 mAh csak elég lesz

    ma Az Ulefone Armor Pad 3 Pro magashegyi kempingezésre is jó, óriás hangfala bulit teremt a semmi közepén.

  • Indika teszt

    gp Teológiai utazás egy kételkedő apáca és egy istenhívő szökött fegyenc kíséretében.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • maximilian4

    addikt

    válasz madexx #317 üzenetére

    Nem phabletet akartál venni hanem nexust? A nexus 6-nál kevés nagyobb phablet van, ha tényleg mindkettőt fogtad a kezedben akkor láthattad mennyivel nagyobb mint a note4. Illetve tényleg kár a kettőt összehasonlítani, van akinek ez tetszik, van akinek a másik. De több pozitívumot tudnék felsorolni a note4 oldalán mint a nexus 6-én.

    "Akinek meg bejön, az ne itt offolja szét a témát légyszi, van bőven topik hódolni a samsung előtt."

    Ha állítasz valamit engedd már meg hogy reagáljanak rá az emberek. Ha jól tudom szabadon ki lehet fejteni még az ellenvéleményünket. Vagy vitázni is úgy szoktál, hogy állítasz valamit, és utána mondod a másiknak, hogy ja várjál ne mondj semmit, majd mondd el a szomszéd Pista bácsinak.

    [ Szerkesztve ]

    Maxi

Új hozzászólás Aktív témák