Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WynNyback

    tag

    válasz Shyciii #3859 üzenetére

    Akkor én fogtam ki egy jól működő példányt (amit erősen kétlek). Kiváló a telefon akkumulátor üzemideje. Nekem estig vígan elvan. Folyamatos WIFI és 4G. Használom Navira is bringánál Endomondo, néha youtube, előfordult már, hogy rá kellet töltenem de itt a kollégáknak a OnePlus-tól kedzve az S6-ig mindenre rá kell tölteni ha sokat használják a kijelzőt. Én is rendesen használom az okos telefonfunkcióját mert netezek, játszom, telefonálok, whatsuppolok, hangout is folyamatosan megy, fényképezek de sokat és kamerázok is, ezen kívül a gyerekeim is el el kérik. Leállhatnál ezzel a rossz aksi dumával mert nem igazak az állításaid. Van szerencsém más telókat is használni cégen belül semmivel sem jobbak mint ez. Max annyival amennyivel nagyobb az aksi kapacitás. Ennyire "igénytelen" a szó jó értelmében lévő telefonom még nem volt, ez az első gép ahol nem is foglalkozom azzal mi van a háttérben mert egyszerűen tökéletes. Nekem nagyon bejött a gyári droid.

    "Persze nem magyar fórumok. Az nem releváns." írod. Nekem meg a saját használat a legrelevánsabb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák