Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Worlon83

    aktív tag

    válasz petipetya #19662 üzenetére

    Bárki vissza olvashat, hogy én hányszor kérdeztem meg, hogy mi értelme ennek a töltőnek, értelmes választ nem igen kaptam. Ennek ellenére mégis vettem egyet, hihetetlenül "drágán".

    Használat közben rájöttem, hogy mi értelme is, és hogy pont nekem való.
    Nekem, ha munkanapom van, akkor 12 órában dolgozom (plusz 1 óra be, 1 óra haza), irodából ki-be rohangászok, van, hogy összességében ha 1-2 órát töltök a székben ülve. Eddig mindig körülményes volt a töltés, mert használom a telefont, megy rajta folyamatosan a net, stb, szóval merül rendesen. Sokszor úgy mentem haza, hogy 10% környékén volt a telefon, vagy az irodában is kellett hagynom töltődni 2 futkározás közt.
    Hiába voltam az irodában, vagy elfelejtettem azonnal töltőre dugni, vagy tényleg ideje se volt tölteni. Valahogy nem került a vérembe az "azonnal töltőre dugni" dolog.
    Ez a töltő épp annyira feltűnő, és kényelmes, hogy sosem felejtem el rátenni a telefont. Mivel intenzívebben is tölti, mint a gépen át, így egységnyi idő alatt többet is tölt rá.
    Persze nem mondom, hogy annyi időm se lenne, hogy bedugjam, vagy kihúzzam a töltőt, de amint mondtam, így sokkal kényelmesebb, és nem is felejtem el rátenni a telefont.
    Mióta így használom, azóta nap végén is 30-40% körül van a telefon vígan.

    Hazaérve alvás előtt pedig megy a rendes töltőre, és tölt, reggel pedig ébreszt a telefon.

    Másrészt, ha ez a töltő ennyire sz@r lenne, akkor gondolom tömegesen küldenék vissza az eladónak, annak akitől vettem és a többinek is. Direkt megnéztem, és maximum a késedelmes szállítást kifogásolták.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák