Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thome

    addikt

    válasz Drenadar #5 üzenetére

    Szóval látom, sikerült felvenni.

    Most mondjam azt, hogy én 2g-vel rohangáltam?
    Nem ciki a 3g és a 2g sem, ez most butaság volt, amit írtál.

    És nem akartalak se megtéríteni, meg különbenis a kutya se szarja le, hogy fillérekért megveheted, és sokezer a havi számla ebbe kapsz valamit is, csak túlkombinálod.

    Őszintén, nem érdekel, hogy mire nincs pénzed, vagy a pénzhiány miatt, vagy csak szimplán szidod, én csak annyit írtam, hogy 3 évig megkapod a teljes supportot, amit a hátécé és társai 3-4 hónap után dobnak a levesbe. Kész, pont, nem kell túlragozni.

    [ Szerkesztve ]

  • feliks

    senior tag

    válasz Drenadar #5 üzenetére

    Én pl nem érzem úgy, hogy ciki lenne iPhone 3Gvel szaladgálni.Nyilván az lenne, ha újgazdag paraszt lennék, 2 Ferrarival a garázsban(minimum), de így nem érzem problémának. Mondjuk persze ez sem újonnan került hozzám, így nem is fizettem érte majd negyedmilliót(mint a független ára volt)
    Ha jailbreakeled, hihetetlenül jól kezelhető, soksok ingyenszoftver, debian fileok futtatása, stb amit tud akkor. és mindez használtan nagyjából 50k-ért. a 3GS nem éri meg az árkülönbözetet nekem, a 4G meg maradjon azoknak nem tudják mire költeni a pénzüket, meg azoknak, akik a sim-átalakítás miatt sosem akarnak más készüléket használni.

    Grat a cikkhez, örülök hogy elolvastam, simán mehetett volna főoldalra, és meggyőztél hogy ne vegyek HTC-t, pedig a HTC által gyártott ég gariztatott Google Nexus One-on nagyon gondolkodtam.. :)

    [Be Happy]

Új hozzászólás Aktív témák