Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zgospel

    őstag

    válasz zoli03 #368 üzenetére

    Köszi a tapasztalatot, nekiesek majd akkor :) :K

    Na felraktam még az irodában a v1.5-öt, belőttem a low contrastot meg a WDR-t, hát így már sokkal jobban tetszik amit látok, nem az a mesterkélt valami :) Meglepően jó képe van amúgy. Youtubeos tesztek és összehasonlítások alapján döntöttem végül emellett a kamera mellet, és most hogy ugye van nálam eredeti Git2 meg GoPro 3+ black felvétel is, nem bántam meg a vételt. Nem csak az ár/érték aránya kiváló, hanem tényleg jó képet ad, a stabilizátorról nem is beszélve.

    Az auto wb egy kicsit zöldesre lövi szerintem a színeket, de nem vészes, óvatosan lehet rajta utólag visszahúzni még.

    Viszont azt vettem észre, hogy a FAT32 4 gigás limitjének hála amikor új fájlt nyit a gép, akkor kimarad kb 1 másodpercnyi felvétel, ami nem nagy cucc, de azért észrevehető, és ha esetleg pont valami jó kis akció történik akkor még zavaró is lehet.
    exFAT32-re formázni a kártyát megoldja ezt vajon, felismerné a firmware? Vagy erre nincs orvosság, fogadjam el így?

    Holnap megyünk egy hosszabb túrára, lehet hogy kipróbálom az 1440p felvételt aztán itthon meg leméretezem 1080p-re, kíváncsi vagyok mennyire lesz látványos a különbség.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/zpapa/

Új hozzászólás Aktív témák