Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacika112

    aktív tag

    válasz keembo #34 üzenetére

    :Y

    Én fanboy???? őőő ilyenkor mikor mondom van itthon nv ATI (nem amd!) amd vga, intel cpu, amd cpu akkor? Hónapja sincs pont vettem a gyereknek intel gépet, szóval őőő

    Sose értettem ezt a fanboyságot, kb mint a foci (nem megsértődni!) fradi becsúszott 2. osztályba de a fradista csak hajtogatta a fradi a legjobb.... most ugyan ez van intellel

    az első procim is intel volt és még a mai napig van a fiókba 200mhz pentium mmx en át kazettás p3 core 2 stb.....

    Tök fura fx időkbe senkit nem zavart a gyatra teljesítményükért napi 500 komment gyalázta..... fordult a kocka így meg már nem oké? :C

    vagy 100x leírtam én drukkolok az intelnek hogy a több éves lemaradását vakarja legalább egállá mert így nincs verseny és el fognak szaladni az amd árak ami nekünk nem jó de ez rendszerint figyelmen kívül van hagyva.... Ellenben hazug módon be vagyok vádolva téged idézve "Ha meg kellene neveznem a legelvakultabb fanboyokat, köztük lennél." :C

    ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

  • sb

    veterán

    válasz keembo #34 üzenetére

    Már én is beszóltam neki más topicban.
    Az a gond, hogy ezek nem tényközlések amiket csinál, hanem tényleg szimpla trollkodás.

    Tény akkor lenne, ha adott témában leírná a releváns infókat.
    Én is leírtam már 1343-szer, hogy miért szar az Intel, fanoknak, hogy mitől kazán, mitől nem számít, hogy 5GHz..., sőt, már a Zen1 óta írom, hogy annyi az Intelnek ha nem a max tuningot hajtod. (Az akkor még egyértelműen jóval gyengébb AMD játék+egyszálas is akkor volt igaz, ha a maxot akartad kihozni a másik oldalon is. Egy nonK vagy akár K-s, de nem koppra húzott i5-i7-nél, értelmes fogyasztás mellett már akkor sem volt akkora előnye az Intelnek, ott is 3.5-4 körül volt a sweet spot, nem 4.5-5GHz, hiába ment annyit üveghangon, 90 fokon, delidelve) Plusz le is váltottam már kb. mindent AMD-re akkor amikor nekem átlépte az ingerküszöbömet és jobb volt a saját felhasználásomra. (Kb. azonnal, mivel én már kinőttem a tuningból és a játékból is.)

    Szóval k*va rég "fárasztom" pl. én is a fórumot ezekkel, de a lényeg: tényszerűen, akkor és ott írtam le ahol felvetődött. Kérdezték, mást állítottak.
    Nem minden kibasz*tt hír alatt!
    Mert ha még Inteles hír lenne... de bedobja a Samsung 7nm gyártási hír alá... egy NAS hír alá az Intel LAN chip témát, de bármilyen hírbe kb. amiben a hálózat, cpu, ram, vagy SI hosszmértékegység szerepel. Szerintem a 100m síkfutás döntő hírébe is bekommenteli a 14nm+++++ -t, mer' há' oda illik - mértékegységileg.

    Egyszerűen mindenről IS az jut eszébe már. Fárasztó lehet neki is, nemhogy nekünk.

Új hozzászólás Aktív témák