Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klari164

    csendes tag

    válasz nemethkitti #2205 üzenetére

    Szia! Elég borzasztó, hogy ennyi műtétje volt. Még kimondani is sok. Erről írtam, hogy hiába műtenek meg, sajnos kijön máshol, ez a nagy baj ezzel a betegséggel. Én csak a magam esetéből tudom levonni a tapasztalatokat, meg a barátnőméből. Neki is négy műtétje volt, közte nyaki sérv is, de neki se segített az infúzió. Meglehet, hogy más-más kórházanként maga az infúzió összetétele. Lehet kapni patikában is, de Szolnokon például a nővérkék állítják össze éjszaka.Ezért gondoltam most hirtelen erre, hogy más az összetevő, vagy az arány. Ha jobbat kapsz, nyilván nagyobb az esély arra, hogy segít.Amit itt adnak a kórházban, az semmit nem ér. Ezek szerint vannak különbségek, ebben is. Hol szokta kapni az infúziót, Budapesten? Egy próbát megérne. Nagyon sokat dolgozik a barátnőd, le a kalappal.Én is alig várom, hogy jobban legyek és mehessek dolgozni, lesz mit bepótolni. :K Persze, hogy nem mindegy, hogy hol van a sérv, teljesen egyetértek. A nászomnak 3 sérve van, de nem kell műteni, mert különösebb ( nagyobb ) panaszt nem okoz. Néha fáj neki, de nem zsibbad a lába, nincs akkora fájdalma. Abban is igazat adok, hogy a gyógyszerekkel vigyázni kell, mert sok belső szervre nézve gondot okoz, csak óvatosan lehet szedni. Én is mindig megbeszélem a háziorvosommal, felelőtlenül nem szabad bekapkodni.Vigyázz magadra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák