Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz aggleány #805 üzenetére

    Jah van pár ember, de velük ph-n kívül is megtaláljuk egymást:)
    "Defektes". Én így hívom ha tetszik ha nem:) Nem volt még gond senkit kigyógyítanom ilyenből, kit gyorsan kit lassabban. Kit úgy hogy közben el kellett vesztenem mert szép szóval nem ment a gyógyítás. De megérte az is, én gyorsan túllépek bármin neki meg talán jobb lett az élete. Viszont ebbe már beleuntam. Na igen a futás...így látatlanban is emlékeztetsz valakire:) Lehetett volna a nagy Ő, de könnyebb elkönyvelni vkit hülyének mint megkérdezni. Utána jöttem rá hogy lényegében nagyon leegyszerűsítve csak a bugyit kell ledumálni, mert mióta az eszemet tudom rólam mindig azt gondolták a csajok hogy olyan vagyok, pedig legjobb tudomásom szerint régen nem adtam ilyenre okot. Hát megkapták:) Engem leginkább a kutyám vakart ki anno mikor padlón voltam. Rohadtul utálja a meleget mint én, de jó pár napot velem aludt a szobámban a kis hülye amíg érezte hogy nagy baj van. Na ő tényleg nagy rib@nc:D Még egy éves nem volt mikor bepasizott és sikerült elsőre 8 v 9 kölyköt összehoznia..de mind másképp nézett ki:) Egész biztos ha létezik több élet előző életében ember volt, pont úgy viselkedik. Aki meglátja besz@rik tőle, pedig csak akkor durvul amikor kell:) Pont olyan mint én vagyok, sok hülye nő helyett inkább vele kellett volna többet foglalkoznom :U

    Geri Bátyó: Persze hogy vele értesz egyet, én meg persze hogy nem.
    Vagy csak nem mondom meg:)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák