Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aggleány

    addikt

    válasz Chaser #802 üzenetére

    Nagyon bátor vagy, hogy leszörnyezel egy harcikutyát! Na nem baj, egyszer bemutatom neked, aztán majd leshetsz! Egyenesen torokra támad, úgy szoktattam. ;]

    Valahogy én is úgy vagyok vele, hogy ne adja túl könnyen magát az a pasi. Akkor annyit is ér. Bár, ha érzésekről van szó, akkor meg ne tiltakozzon, mert az teljesen más tészta. :D

    Ezeket a dalos cuccokat csak este tudom meghallgatni, mert az összes főnökömet itt eszi a fene. :W

    Egyszer én is feltettem egy hülye kérdést. Egy fickó már több hónapja próbálkozott randira hívni, de sosem akartam menni. Egyik nap úgy gondoltam, hogy most már eléggé kíváncsi vagyok rá, próbáljuk meg azt a randit. Felhívtam, egy óra múlva találkoztunk. Hozott dudvát is, csokit is, nagy csillogó szemeket is. Nagyon hevesen udvarolt, én meg megkérdeztem, hogy ha már így igyekszik, akkor árulja már el, hogy mikor volt nővel. Megkérdezte, hogy tényleg érdekel? Mondtam, hogy igen. Az órájára nézett, majd azt mondta, hogy 1 óra 48 perce. Na azóta csak olyasmit kérdezek, amire tényleg kíváncsi is vagyok. :DDD

    Belegondoltam, hogy mit művelnék a barátnőmmel, ha a pasimat kezdené nézegetni. Aztán rájöttem, hogy semmit, mert ha tényleg a barátnőm, akkor nem tesz ilyet. :N

    Már ne is haragudj (tudom, nem haragszol), de az hülyeség, hogy aki nem álcázza magát, abban nincs kihívás. Az a kihívás, amikor valaki távolságtartónak és hűvösnek látszik, sőt, kiderül, hogy tényleg az, aztán mégis a közelébe enged. Amikor a hosszú idő alatt felépített és berögződött dolgokon tudsz túllépni, vagy segíthetsz a másiknak abban, hogy túl tudjon lenni rajta, ha akar. Az kihívás. Ha csak megjátszotta az egészet, akkor viszont soha nem is volt kihívás, csak egy silány szerep.

Új hozzászólás Aktív témák