Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    válasz fanti #48 üzenetére

    Egyetértek. Egyébként az MSI b450 itx lapjában dolgozó R2 3600 gépről írok éppen, ma raktam össze. Van fent bios már vagy 2 hete ehhez a laphoz is. Frissítettem a régi procival, és még az alaplapi listában nem szereplő memóriamodul párossal is gond nélkül megy. Holnap megy mellé egy 5700, és egy darabig elég lesz. simán hanyagolható az 5xx sorozatú deszka, amíg nem lesz
    1) normális ára
    2) fizikai értelme otthoni használatra a rajta lévő extráknak. És az még nemigen lesz vagy 3 évig, mert csak most jelentek meg, a másik oldalnak még nincs is. Majd ha intel is elkezdi nyomni, onnan 1.5-2 év, mire alap lesz.

    Egyébként szerintem az AMD sem fogja tudni tartani olyan sokáig, hogy generációkon át jó lesz egy alaplap. Max a lábszám nem változik, de a fejlesztések miatt mindig lesz valami, ami hiányozni fog egy nem naprakész kombóból.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák