Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R2Bazsi15

    tag

    Én nagyon szeretek segíteni embereknek informatikai témában itt olvasgattam, hogy felétek a fizetés kicsit savanyú én ezzel pl. erre még nem találkoztam akárhova mentem mindig kaptam valami pénzt automatikusan ha még azt mondtam, hogy nem kell akkor is...

    Van egy öregasszony aki tényleg nem mai darab svájcban élt vagy 60 évet csak haza költözött és szeret foglalkozni a modern technikákkal, nos ő az én olyan személyem aki azt hiszi, hogy informatikus létemre mindenhez is értek ami világít (félig meddig miatta ez már igaz is...) volt, hogy egy hétig jártam hozzá szatelit tv-t állítani mert ő nem nézi a magyar tvket és hát a svájci tv-k meg fizetősek és persze, hogy olyan set-top boxot vett amiben nem volt alapból a dekóder...
    Ő az a típus, hogy neki van igaza mindenben és sokadik magyarázásra érti csak meg, hogy nekem van igazam, ugyanezt csinálja mondjuk a kertészével is szóval nem egyedi eset.
    Most legutóbb pl. banki oldalán kellett megváltoztatnom a 4 éve folyamatos automata fizetését mert megszűnik az a lehetőség, fogalmam sem volt mit csinálok csak képekből próbáltam tájékozódni ami hála az égnek ment is mert itt nemhogy bonyolult de még német is amiből sajnos nagyon halvány tudásom van és ez nála minden másra is igaz volt pl. a szatelitre is...
    Hála az égnek a fizettség megéri a hosszadalmas(ami általában egy délután de leginkább örökkévalóságnak tűnik) szenvedéseket...

    Mások azért nem ilyen vészesek általában laptopokat kapok újratelepítésre amit gyorsan meg is oldok nekik, elhozzák nekem a gépet és én max egy nap alatt megcsinálom de sosem húzzák a szájukat az árak miatt, majdnem minden gépre kapnak eredeti windows-t, persze OEM kulcs(sosem volt még velük bajom).
    Haverok is sokszor engem kérnek meg ilyenekre, nekik persze a munkadíjamat nem számolom, és nem is várnak el általában ők sem csodát amíg települ a windows addig elbeszélgetünk, vagy elintézi más dolgait szerencsére mai világban már ez a folyamat maximum egy óra, windows után meg Ninite-l minden alap felcsúszik és kész is, még esetleg alaplap driverek...

    Furcsa ügyem még nem volt soha de ilyen is van néha 😅

    POCO X3 Pro

  • R2Bazsi15

    tag

    válasz fatpingvin #23733 üzenetére

    végülis a tv-s kaland az egy jó kis tapasztalat gyűjtés volt a többi meg vészes szerintem...

    POCO X3 Pro

  • R2Bazsi15

    tag

    válasz #25954560 #23735 üzenetére

    Jaj basszus remélem nem értettek félre, az én esetemben tényleg egy 90-es éveit taposó vénasszonyról van szó és tényleg csak a pénzért meg a jó szívem miatt csinálom, leginkább a pénzért... :D

    POCO X3 Pro

Új hozzászólás Aktív témák