Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz koby11h #8954 üzenetére

    Ja, az nem téma, hogy fizetős cuccok is vannak borzalmasan megírva, de ez nem mentség :D Annyi, hogy ilyen indusztriális izéknál bőven megbocsátható, ha kusza, mert felesleges fancy kinézetet kapnia, de ha már komolyabb használatba megy, akkor jó, ha átlátható, és bolondbiztos.

    @Jokeph : Sokat változott a droid ja, de igazából ha valaki nem 4.4.4-ről vált 9-re, annak emészhető. És sok minden ugyanott marad, megint sok mindent a gyártók rakosgatnak, és egy Lineage-t meglátva meglepődsz.

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

  • BiP

    nagyúr

    válasz koby11h #8954 üzenetére

    Nálunk úgy írtak meg egy excel összefűzős scriptet, hogy első lépésben mindent megnyit a háttérben, majd a megnyitottakon végigmegy, és úgy másolja össze a tartalmát.
    Nagyságrendileg 300 file, de 60 file felett nyilván azonnal megmakkant, és senki nem tudott rájönni, hogy miért nem fut le, miért akad el mindig.
    Nem vagyok egy programozózseni, de azért lehetett látni, hogy ez így nem jó. Átírtam nekik úgy, hogy egyenként nyissa meg, majd a következő előtt zárja is be. Isten voltam :)

    (#8946) koby11h: Szerintem simán azt hitte, hogy az nem egy lépés, hanem választható opció, és az elején kiválasztotta, hogy igen, majd menteni szeretné az eredményt.
    Ha van rá aktív gomb, akár gondolhatta azt.
    Mondjuk 2 után illett volna rájönni, hogy tévedett, és nem próba8-ig eljutni.
    Gyors megoldás: be kell számozni a gombokat, és akkor a leghülyébb is rájön, hogy sorrend van, azaz lépésekről van szó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák