Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz KROK640 #7510 üzenetére

    " ugorjak már be helyetesíteni őt, mert szabira menne, amit nem fizet ki a főnök, szal elmenne, de nincs ki helyetesítse. Ügyvezető igazgató volt a cégnél, "
    Ö, munkaviszony meg egyebek nélkül? Az meredek

    @Lenry : Ez mindenhol úgy van, hogy erősebb kutya. Akinek erősebb a lobbiereje, annak van pénz, akármekkora válság van. Aztán olyankor nincs létszámstop sem, stb.

    @hobizoli : Afrikában rosszabbul jártak a népek. Ott vonalzóval rajzolták az országokat az európai nagyhatalmak.

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

  • BiP

    nagyúr

    válasz KROK640 #7510 üzenetére

    Nekem hasonló volt diákként. Egyetem alatt volt egy nyár, amikor sehogy sem sikerült diákmunkát találnom, de rohadtul kellett a pénz, mert abban az évben a koleszban sem lehetett maradni nyárra, és albi meg húzós volt, fogyóban volt a pénzem. Szobatársam talált egy pultozós melót egy kiskocsmában. Valahogy sikerült vele megdumálnom, hogy arra a pár napra, amíg nyaralni megy, helyettesítsem. Nem sok pénz, de 0-nál több, meg kis borravaló is csurran-cseppenhet. Elmagyarázta, mit kell csinálni, hogyan standoljak, stb.
    Eljön az első nap, kb. 2 ember jött fogyasztani, már kezdtem örülni, hogy nyugis meló, és nem fogok éhenhalni a végén, erre délelőtt 11kor beállít egy fószer, a főnök, hogy összepakolja a piákat, mert bezárja a boltot.
    Mondom, na, ilyen az én szerencsém, életem első és utolsó pultozós melója tartott vagy 4 órát, és meló sincs. Kár, hogy itt nem lehetett hazavinni a "berendezést", de legalább az egyetlen munkanapomat kifizette, rendes volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák