Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz koby11h #6833 üzenetére

    Epitoiparban is? IS?! ISSSS?!
    Most komolyan? Az osszes verpistike egyutt nem olyan rossz, mint egynemelyik "szaki".

    A kedvencem amugy tovabbra is az ajanlott, megbizhato, referenciakkal rendelkezo gazszerelo, aki ego cigivel a pofajaban lepett be a lakasba, hogy "jonapot, itt szivarog a gaz?" :W
    Masik: Vizszerelot kihivtuk, hogy le kell cserelni a csapot a furdokadban (lecsereltem volna En, de alberlet volt, nem volt szabad). Csavo megjelenik, kezeben a makitaba vesofej befogva, mondom
    - Ajjamamegdekurvagyorsan, hovameszmicsinani?!
    - OOOO, nem itt lesz a furdoszobafelujitas? :F
    - Nem, baszod, itt csak csapcsere lesz.
    - Ja, jovanna, nem kell azonnal igy felkapni a vizet! Akkor hozom a csapot...

    Hogy villanyszerelos is legyen: Konyhaban az egyik konnektor razott kicsit. Felhivom a fatert (aki szinten villanyszerelo), mondom nezz mar ra, ehhez nem tudok hozzanyulni, egy darab szigetelt szerszamom nincsen (azota ez a problema javitva, ez meg az elso albi volt, osszes szerszamom volt ket darab csavarhuzo: mindketto csillag, raadasul ugyanakkora).
    Hat baszki, az okos szaki ugy blankolta meg a kabelt, hogy ahol bekototte, onnan meg bo ket centin nem volt szigeteles, es a kabel picit hozzaert a konnektor muanyag hazahoz. Annyira pont eleg volt, hogy razzon picit.

    Apos, epitkezes: Harom napig nem tudott ott lenni, hogy figyelje a melosokat. Mire visszament, a budinal az ablakot sikerult ugy megcsinalni, hogy 60 centi szelessegben volt 3,5 centi eses.

    Szerintem nincs olyan terulet a vilagon, ahol olyan borzalmas a balfasz "joazugy" kokler Janosok aranya a normalis szakemberhez, mint az epitoipar/viz/gaz/villany.

    Nem veletlen hivjak a kommersz felest komuves kavenak. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák