Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koby11h

    aktív tag

    válasz hcl #29805 üzenetére

    Én ha az asztalomon dolgozom, 145x70 cm, akkor ott minden van, az emeleten egy tv + vezeték nélküli bill+egér. Ha beviszem a céghez, ott meg monitorok és billentyűzetek amit használhatok. De nem mindegy, hogy egy 1.5l-es gépet vagy egy komplett laptopot hurcolok pl. bicajon + ruhám, kajám, pumpa, esernyő....
    És én ott, ahol nincs ilyen lehetőség, ott nem is használom, eddig.

    De igen, asztalit is tönkre lehet tenni, csak ott házilag kb. minden javítható egy csillag csavarhúzóval és némi innivalóval. És inkább cserélek gombelemet egy asztaliban, mint némelyik laptopban... :)

    "C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

  • Ferrari fan

    tag

    válasz hcl #29805 üzenetére

    Ok, értem....ilyen alapon senki ne vegyen semmit, mert előbb utóbb vagy tönkre teszi vagy elveszti :DDD ;] :P

    De, amikor a vadi új laptopot megveszi a DJ, hogy a szilveszteri bulira már az új géppel villoghasson, majd a pálinkát mellé öntve, az a gép billentyűzetén landol, amit izzó cigaretta hamu követ és az így keletkezett elegy begyúllad és az ijetség következtében az asztalról leverik a gépet, ami további kijelző és burkolat törést szenved ezen művelet közben :DD :DD :DD :C :C
    Háááát egy laptop könnyebben kap ezt azt, mint egy asztali ez a szerény véleményem, sok éves szervizes és szerviz vezetői tapasztalattal a hátam mögött, visszagondolva, hogy ilyen stroy mindig a notikkal volt :DDD ;]

    Amúgy fenti esetnél egy hatalmas pirospont az akkori Acer garancia kezelésnek :R :R , volt amit garanciába cseréltek alkatrészt, a többire meg olyan méltányos ajánlatot adtak, hogy bontva se kapod meg az alkatrészt, nemhogy újonnan. Mindezt azért (megkérdeztük), mert az ügyfél elégedettség többet ér(t) számukra :C :K

Új hozzászólás Aktív témák