Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szebe

    őstag

    válasz Ferrari fan #29793 üzenetére

    Asztali gépnél bill csere kb pár ezerből megúszva, laptopnál már ez fájdalmas következményekkel jár -akár új gépbe is kerülhet

    Kivéve ha dokkolón a gép, kávé/kakaó/kóla hatótávján kívül.
    Nekem speciel a TP "csattintós" dokkja is bejött, de nyilván egy C-s stick sokkal kényelmesebb.
    Esetleg ezek mellett valami "dizájnos" tartón van, pl Vattenkar, dehát mindig tolják a boltba kerülést. :U

    Ja, és ragozom a laptop témát, de már csak offban, mert ez megint nem átlagjúzer.
    Akármilyen félpasszív cucc, a win-es melegedik, átlag felhasználással is (yt, twitch, netflix, böngészés).
    A MBA-t hasonló felhasználással szobahőnél nem nagyon sikerült langyosabbra venni. Ráadásul mivel ez tényleg passzív, nyugodtan lehet ágyban takarón is nyomni vele.

    "ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Ferrari fan #29793 üzenetére

    "Hosszútávon gondolkozva, HA a user soha nem viszi sehova a lapost, hanem csak az aztalon van bedugva töltőre (max +monitorra), akkor asztali gép felé érdemes menni. "
    Ha van hely...! :D

    " ha bármi történne vele pl a cola, pálinka bele ömlik a billenytűzetbe."
    Asztalit is tönkre tudják bacni ám, változatos módokon :D

    @koby11h : Mini PC-n nincs billzet, stb., de amikor kell, akkor az igen hasznos, ha ott van egy laposon :) Amúgy én pl. a monitor elé teszem a laptopot, a kijelző felfelé van kiterjesztve -> nagyobb munkaterület.

    Asztalit is lerántják, beleöntenek dolgokat (tápba, de láttam már ragadós alaplapot is), szóval nem tétel, megoldják. Beleszaggatják a csatikat. Nem a technika a hbás, ha idióta a használója.

    @szebe, asztal téma : Igen, fura. Nekem alap, hogy valamin csinálunk dolgokat, és az egy meglehetősen nagy asztal.

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák