Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diabolis

    tag

    válasz szebe #20384 üzenetére

    Bejárok dolgozni:
    Bérletet/üzemanyagot kell vennem, ennek a cég csak egy részét téríti. Kaját úgy kell főzni otthon, hogy vinni is tudjak belőle (pl leves kizárva, melegíteni ne kelljen), nyáron főleg vigyázós (közös hűtőt/mikrót nem vagyok hajlandó használni), valamint cigi is több fogy a melóhelyen (ez persze rettentően egyéni probléma).
    HO:
    Utazási költség nincs, a netet akkor is fizetem ha nem vagyok otthon, a gép is 7/24 megy, az autó elvan a ház előtt, sem bérlet, sem üzemanyag/kopás költségem nincs. Főzni nyugodtan lehet olcsón, szendvicsbe sem kell nyáron drága szalámit rakni, elég az olcsó parizer, az pedig van a hűtőben.

    Szerintem csak azért mert dolgozok, 20-30 ezer körüli plusz kiadásom van havonta. Persze még soha nem számoltam ki, de smasszerként körülbelül ennyivel volt kevesebb a havi kiadás amikor két hónapot otthon voltam mentálon. Ergo ha HO-ban kellene dolgoznom, kevesebb lenne a havi kiadásom. Így kevesebb (havi 10-20k) bérért is hajlandó lennék váltani.
    De ettől még nem szeretnék HO-ban dolgozni :D

    Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

Új hozzászólás Aktív témák