Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz KROK640 #18973 üzenetére

    Nekem eddig egész életemben az a tapasztalatom kivétel nélkül, hogy olyan nincs, hogy valamit kár volt megtanulni. Olyan, hogy de jó lett volna tudni, olyan viszont van bőven.
    Mondjuk én szeretek is tanulni, eddig mindig kifizetődő is volt, szóval miért ne tenném?

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • frescho

    addikt

    válasz KROK640 #18973 üzenetére

    A mai fiatalok. Régen sem akartak az emberek dolgozni, inkább próbálták elsunnyogni a munkát. Ment a zúgolódás, hogy ennyi pénzért nem dolgozunk. Tanulni sem kell, egy falat mindig ugyanúgy rak fel a kőműves. Lehet így is, legalább kevesebb a konkurencia. Csak tudod az első munkában töltött napom óta az autók befecskendezést kaptak, aztán jöttek a dízelek és most megy az elektromos átállás. A házaknál jöttek az új anyagok, szigetelések, csövek és a gipszkartonozás is sokkal általánosabb lett. A könyvelőknek új szabályok jöttek be és a DOS-tól máig is volt több, mint fél tucat Windows verzió.

    Nem kell tanulni, fölösleges, mert úgyis a szomszéd Pistike nyer mindig. Úgysem lehet abba a 25%-ba kerülni, az unokaöcsém is nem értem miért keres 2 év után annyit mint én amikor csak annak a rohadt számítógépnek a gombjait nyomogatja. Meg jöttek ezek a hitelek is, nem értem mi is az a THM, de mindegy is, mert a T hozzácsapja az új almást a számlához, csak két év. Az öcskös mondta, hogy nem így kéne, de nem akarom elolvasni azt a 3 oldalt amit átküldött.

    Autós témához: Én GTI Golfot nyomtam le Kispókkal. Nem kamu! Úgy röhögött a csávó, hogy nem tudott elindulni a lámpától.

    https://frescho.hu

Új hozzászólás Aktív témák