Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F.E.K..

    senior tag

    válasz KROK640 #16496 üzenetére

    "Tehát Linuxban is el lehet intézni sokmindent amit Windowsban, csak éppen ahogy láttam sokszor sokkal több melóval"

    Az attól függ hogy mit akarsz elintézni :DD

    Linuxot használok, de játékhoz, office használathoz az egyik ssd-n win10 van. Van amit a win, és van amit a debian alatt kényelmes megoldani.

    Kicsit olyan ez, mintha azt kérdezné valaki, hogy mi a jobb jármű, egy robogó vagy egy 737-es repülő... Attól függ, hogy egy városban akarsz közlekedni, vagy át az óceánon....

    Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

  • Lenry

    félisten

    válasz KROK640 #16496 üzenetére

    A másik, hogy szerintem a Linux azoknak való, akik az utat élvezik, nem pedig célorientáltan használnak egy gépet. Tehát Linuxban is el lehet intézni sokmindent amit Windowsban, csak éppen ahogy láttam sokszor sokkal több melóval.

    ez úgy baromság, ahogy van.
    egyrészt nekem pl a laptopom, de a céges asztali gépem is Linuxos (az itthoni szerveremről nem is beszélve), egyiken sem az út a lényeg, hanem hogy a meló el legyen végezve.
    másrészt semmi sem bonyolultabb benne, csak máshogy van megoldva. annak persze, hogy nehéz, aki nem hajlandó semmi újat megtanulni, meg 20+ éve Windowsozik, és a legjobb szándék esetén is úgy indul neki, ahogy a Windowsnak.
    akkor persze, hogy nehéz lesz, ahogy a benzinnek is nehéz elmagyarázni hogy legyen már kedves gázolajként, gyertya nélkül begyulladni, nem lehetetlen, csak nehéz, de ettől egyik se lesz jobb a másiknál.

    túlmisztifikálod a Linuxot és felisteníted a Windowst, holott ha nem 25 éve Windowst használnál, akkor meg azt éreznéd bonyolultnak, csak épp nálad van 25 év helyzeti meg tapasztalati előnye.

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Új hozzászólás Aktív témák