Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz GEIL #14276 üzenetére

    Tetszik az elgondolásod, sőt, kb ugyanott húzzuk meg a határt, leszámítva, hogy én ehhez "Jólét" címén még hozzátenném a rugalmas időbeosztást. Nekem rugalmasat. tehát ami nem azt jelenti, hogy a főnök vasárnap is berángathat dolgozni, hanem azt, hogyha mondjuk nem érek rá kedden, akkor nem dolgozok kedden. Volt már ilyen melóm egyébként nem is egy, mikor magamnak dolgoztam, ha valamit lemondtam csak annyi volt h nem volt belőle pénz, de semmi más következmény. Határtalanul tudom élvezni, és nagyon hozzájárul a spontán, szabad élethez! (nyilván ebben benne van az is, hogy szeresd amit csinálsz és keress vele annyit, hogyha egy héten csak 3 napot akarsz dolgozni akkor beleférjen az is ... annak idején nekem ilyen volt, és a negyedik napot csak és kizárólag azért vállaltam be, mert a heti 2-3 kaja rendelés mellett félre is akartam tenni (jó mondjuk egy kocsi sem volt, de saját ház kifizett rezsivel és telihűtővel igen)).

    ha pedig szét kell hajtani magamat (nem az én asztalom) akkor elvárom, hogy 1 éven belül a '63-as Buick Riviera 5 éven belül pedig az 1957-es Chevy Bel-Air ott álljon a garázsban, használható állapotban.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák