Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • E.Kaufmann

    addikt

    Én még kezdő... nem is tudom miként kaptam megkeresést 12 éve, programírásra. Be lett ígérve egy azért nem egy hatalmas összeg, valami 25-50ezer Ft. Nagy lelkesen el kezdtem dolgozni, szerintem olyan lelkesen se előtte se utána nem dolgoztam :D, voltak egyeztetések, látszott, haladunk. Pont jött volna valami időszak, amikor jó lett volna egy kis pénz. Megemlítettem neki, hogy kellene egy kis előleg majd a végösszegből, de tényleg csak kértem. Erre ő elkezdte, hogy eleve összesen annyi lenne a projektre, az nem az én fizum lenne, hanem még abból lejön az ő sápja. Ezután olyat tettem, amit addig még soha, és azóta is egyszer. Ott hagytam a fenébe, fejezze be ő és inkább hagytam veszni mindent.
    Az volt a ciki, hogy egy ismerőse ott dolgozott, ahová épp akkortájt vettek fel (pont azért is kellett előleg, mert messze volt még a hóvége), én hülye fejjel meséltem erről a sztoriról ott valakinek, az persze továbbadta az illetőnek, volt is kisebb balhé. Szerencsére lenyugodtak a kedélyek, ahogy az illető más stiklijei is előkerültek és kihullott abból a családból. Két éve hallottam valakitől, akinek amúgy utólag derült ki, jó cimbije volt, hogy elhunyt. Kicsit szomorú voltam, hogy nem haragudhatok már rá.

    [ Szerkesztve ]

    Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

Új hozzászólás Aktív témák