Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koby11h

    aktív tag

    válasz hcl #23110 üzenetére

    Tegnap kis céghez ki, 3 laptop, összeszakadva + régi asztali ami nem bootol és mentés kell külső hdd-re. Sorban állt le az összes gép 1 év alatt, mindig csak félretették ami már megállt, de most már nincs min dolgozni... érdekes szokás.
    Nincs hálózat sem, nem hogy PXE :)
    Asztali elindítva Hiren's-el, mert még XP-s, mentések elkezdve desktop, documents, pictures...
    Közben Strelec első laptopba, boot, szétnéz, zsaroló vírus, semmi nem menthető, fizetni talán nekem tudnak, de ami azon volt azért nem... Win10 21H2 boot, telepítés.
    Második laptop Strelec, minden normálisnak néz ki, ssd 98%, hely van, mem 4GB, annyi is van. Boot, minden jónak tűnik, csak nincs aktiválva a Win10, pedig van matrica, ja, hogy nincs net, wifi tiltva van, wifi engedélyezve, aktiválás és sok update.
    Közben harmadik Strelec, ez is jónak tűnik, erről is mentést kérnek, rendes boot, automatikus boot javítás, aha, Strelec újra, külső hdd-re mentés, Win10 21H2, frissítések...
    7 óra, minden rendbe rakva, utána megvártam amíg felrakták a használt spec programot mind a háromra, próba, ok. Ki tudtak fizetni.
    Én erre használom főleg.

    [ Szerkesztve ]

    "C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

Új hozzászólás Aktív témák