Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatpingvin

    őstag

    válasz totron #21539 üzenetére

    oké, szerintem ezt tényleg hagyjuk. a fejlődéspszichológia nem az én asztalom, csak érintőlegesen vagyok tájékozott a témában, ami pont annyira elég hogy képben legyek vele hogy nincsen abszolút konszenzus a kérdésben.

    meggyőzni nem akarlak semmiről, egyrészt nem feladatom válaszolni ha nem kérdeznek tőlem hanem állítanak nekem valamit, főleg azután nem hogy mint megtudtam az álláspontod itt mindenki számára alapvetés :)

    neked sem kell engem meggyőzni semmiről, mindenesetre ha van a témában jó szakirodalmi gyűjteményed, én már csak az általános tájékozódás végett is nagyon szívesen elolvasom. hasonlóval készen nem tudok szolgálni, ez mint már írtam tényleg nem az én sensu stricto szakterületem, így hirtelen a semmiből pedig akármilyen témáról van szó méltatlannak érzem összedobni egy cikklistát.

    a korábbi kérdésedre válaszolva miszerint hány éves vagyok, bár nem értem hogy jön a kérdéshez de a húszas éveim közepe felé járok :)

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Új hozzászólás Aktív témák