Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IO.sys

    őstag

    válasz mephi666 #1540 üzenetére

    Olyan konnektoros hősugárzót másik munkahelyemen az informatikus főnököm is vett, mondjuk gazdasági informatikus, ami egy fosztóképző, nem bővítmény, nem is dicsekszik vele, van is baja a szakmával bőven. Szóval vett és amikor meglepődött, hogy nem működik, kicseréltette kétszer. Aztán mutatta nekem, hogy nédd, ezek hülyék, egyik se működik!

    Egyéb olvasmányos történet, hogy várva-várt téli pihenésem első napján hasmenős-hányós vírussal ébredtem, 2 napi kín után, épphogy jobban lettem de még szédülök, asszony éjjel közli 2.5 óra alvás után, hogy ő is beszáll, enyém a gyerek nyilván, gyerek ma délután színeset büfizik, ő se marad ki a jóból. Estére elég komoly izomlazítós party lett nálunk, stabilan megállni senki se tudott a szédüléstől, a két lány még hallucinál is, ha lázas, tehát a gyereket folyamatosan mentettem meg meg nem történt eseményektől, én meg küzdöttem a 7-8 légköbméter pneumatikus feleslegtől a hasamban, amit a Linex bélflóra-esemény utáni tabletta okozott, benne is van a reklámban, hogy egyensúly kívül-belül, kiszámolva ezt 20kg/cm2 légnyomásra, a hirdetés nem hazudik.

    凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

Új hozzászólás Aktív témák