Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gamerkiller

    senior tag

    válasz jorden06 #9 üzenetére

    Örülök hogy egy ekkora hírességet üdvözölhetek köreinkben! :R Üdv layo! :R

    (#10) mephi666: Hát az egész úgy kezdődött hogy egyáltalán hozzáérhettem a kocsijához, hogy apám szakmája autószerelő. Úgy adódott hogy a feleségének a Volvoja beadta a kulcsot, nem indult. Pont ott voltunk a közelbe, és megkért hogy segítsünk.. Apám segített neki, és utána derült ki, hogy az én legidősebb bátyám, egy osztályba járt az ő lányával. Szindisz al Roudhan-al.. Még 1 darabig ha jól emlékszem "még jártak" is, (kár hogy nem bontakozott ki ez a kapcsolat..Ha kibontakozott volna, most valószínűleg egy CF 4870X2-nél ülnék, és egy Ferrari F430 állna a ház előtt, nem egy skoda fabia..) Aztán ezek a megmozdulások el lettek felejtve, és a városba ahol én laktam, volt Luxusautó show.. Elmentem rá, és találkoztunk. Kérdezett egy kvíz kérdést, hogy hány lóerős az ő Enzo-ja, és rávágtam hogy 660.. (661..) Nevetett, elkérte a számom, és az egyik délután felhívott, hogy találkozzunk a közeli Interspar parkolójában. Tapasztaltam az igazi sportautós gyorsulást a városban.. Van egy hosszú egyenes szakasz, kb 2km. 205-ig verettett, de pillanatok alatt ott voltunk.. Kemény, jó érzés volt, mindenki engem nézett... Örök élmény.. [link]

    [ Szerkesztve ]

    Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

Új hozzászólás Aktív témák