Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Black Dragon

    addikt

    válasz bosa #34 üzenetére

    Úristen. Te még nagyon fiatal lehetsz, ha ezt tényleg nem látod át. Elmagyarázom neked nagyon alaposan, hogy te is értsed. Kezdjük az elején.

    az iPad 1 Angliában MOST kerül 329 fontba, ami az általad említett kb 105 ezer ft. De eddig nem 329 font volt, hanem 429. Most vitték lejjebb az árát mindenhol, amerikában is 100 dollárral olcsóbb lett, és mindenhol, ahol árulják.

    Az itthoni kereskedők telhetetlenek, pf. Amerikába azért olcsó, mert ott van Apple bácsi székhelye, és mindenki tudja, hogy ott minden olcsóbb.:) Viszont azért kerül többe itt Európába, mint Amcsiba, vagy Kínába, mert biza rárakják a vámot. És Európába csak szállítják az apple cuccokat, de nem gyártják, ez ilyen egyszerű. A kereskedésekbe pedig meg lehet találni olcsóbban is, ha beírod, hogy ipad 16gb wifi árgép stb.... 105-be kerül most a legolcsóbb iPad 1 újonnan.

    Majd nézd meg, hogy ha megérkezik az új iPad 2, akkor ugyan annyi lesz, mint régebben volt, azaz 140-től kezdődik.

    Remélem én is elég érthetően fogalmaztam, mert már kezdem kicsit unni.

    Mellesleg az a +30 ezer a kereskedőnek nem +30 ezer, mert abból még lejön a vám, és akkor annyi, amennyit még rárak a bolt. De már szerintem 136 körül lehet 1 hónap múlva iPad 2-t venni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák