Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz Pistakiss #40 üzenetére

    De nézd, attól, hogy egy év múlva lesz csak itt, a véleményem semmit nem változik..

    Itt ülök egy 32"-os TV előtt, aminek 1920x1080-as felbontása köszöni szépen tök jól megvan. 32"-ról beszélek, de egy 40"-os, vagy nagyobb méretű TV se nagyon bír magasabb felbontással. A piacon még mindig több a DVD, mint a BR, így azt se nagyon hiszem, hogy mostanában hatalmas léptekkel ugornánk felfele a felbontást tekintve.
    Akkor mond meg nekem, hogy mi értelme 11"-ra 2x ekkorát tenni? Azon kívül, hogy elmondhatjuk, hogy nekünk ilyen is van.

    Arról nem beszélve, hogy egy 1024 vagy 1280 szélességre méretezett weboldal megtekintéséhez semmi szükség egy 2560 képpont széles kijelzőre 11"-on..

    Meg ha lennének is ilyen multimédiás tartalmak, amivel ki tudom használni ezt a felbontást, akkor azt meg nem igazán ilyen kis eszközön tenném meg.
    De így legalább megint lehet feleslegesen felfele vinni a hw-kat is, hogy legyen ami meghajt ekkora felbontást, aztán az üzemidő kapcsán meg majd csodálkozunk, hogy 2 órát nem bír..

    Persze, ez az én véleményem, akinek ez kell megveszi, de attól szerintem még mindig értelmetlen. Szerinted nem. Két különböző vélemény, és ennyi :)

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák