Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kutga

    nagyúr

    válasz zsolez76 #3453 üzenetére

    Hááát. A napokban segíteni kellett kollégámnak, neki RN9Pro van, ennyi elég volt nekem a Xiaomiból mind hardver, mind szoftver tekintetében. ;]

    MOD
    balazs1956
    Nincs a környezetedben valakinek amivel ki tudnád próbálni? Szerintem mondjuk nem befolyásolja, ha csak nem túl vastag.

    [ Szerkesztve ]

    Let the Zone take me if I am.

  • doooo

    veterán

    válasz zsolez76 #3453 üzenetére

    Ez szoftverhiba. Mármint az applikáció részéről (meg talán a mobil sw részéről is olyan értelemben, hogy enged ennyi erőforrást zabálni annak az ócska programnak). Másfél hete vettem észre én is, hogy mennyire melegszik, meg merül a hívás közben a mobilom. Viber még rosszabb. Soha annyira meríteni nem láttam appot, mint azt nemrégiben (másfél óra alatt valami 60%-ot legyalult, eszméletlen). Márpedig a tényleg nagyszerű üzemidejű, nem túlmelegedős S21U-n próbáltam. De ha már egy teljesen más modellnél is hasonlóan viselkednek ezek, akkor nyilván nem a konkrét mobilok a hibásak.

    Most csak kíváncsiságból begugliztam... van itt rakás panasz, az összes gyártó felhasználóitól. Bármikor jöhet egy app update, ami szétcseszi a videóhívásokat (nekem pl. ilyen gondom nem volt február elején, vagy előtte szinte bármikor; Viberről nem tudok nyilatkozni, ott először videotelefonáltam így (meg utoljára is valszeg :DDD )).

    Egy valamivel azért javítani lehet a dolgon: wifin próbálj telefonálni. Annyira biztos nem lesz rossz, mint mobilneten. Ja meg neten írják, hogy Messenger Lite nem ilyen korlátlan erőforrás-zabáló. Próbáld ki, hátha.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák