Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mediumgecso

    őstag

    válasz Szakiii #14 üzenetére

    Pont ez lenne a lényeg, hogy olyan (pártatlan) eladók legyenek, akik a "tudatlan" vásárlónak elmondják, hogy mi-merre-hányméter'....így kellene kezdeni: "van az android, iOS, WP......ez ezt tudja, az azt tudja, a harmadik meg ezt....ennek ez a hiányossága (hátránya), annak meg az, amannak meg az...." -> Mert ugyebár sok ember szeretne okostelefont (de a legtöbben ki sem használják a funkciókat, de akkor is kell nekik.....), de legtöbben "csak" a hagyományos funkciót használják (telefonálás) az esetek kb. 80-90%-ban+közösségi (face, viber, skype)....és ilyenkor jön az "okos" eladó: "olcsó, de jó teló kell: akkor SAMU!!!", mert az aztán a jó......de a vevőnek pl. fogalma sincs arról, hogy alsó kategóriában az androidos telók 90%-a egy trágya (Galaxy mini 2 a céges teló, de a főnök is már min 2x földhöz ba**ta, mert csak akkor nem működött amikor kellett volna), de pl a Lumia 520 az alsó kategóriában verhetetlen, mert: gyorsabb, megbízhatóbb mint hasonló árú androidos társai.

    A lényeg: nincsenek az emberek megfelelően felvilágosítva, tájékoztatva!!!!

    Szerk.: Én most váltottam a WP-re andorid után, és nagyon megérte (nekem)....untam már a mókolást....értelmesebben is el lehet tölteni azt az időt....

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

Új hozzászólás Aktív témák