Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz mediumgecso #17 üzenetére

    # és a többiek.

    Mobiltudós vagyok, biztos találkoztatok már velünk a Telekom berkein belül.

    Én speciel csak akkor ajánlom a tucat Samsungokat, amikor az ügyfél látszik hogy leragadt egy "jajdecukifehéréscsillogésoccó" szinten.Értelemszerűen a prémiumkészülékeket már nyugodt szívvel ajánlom bárkinek, főképp a prémium szervizháttér miatt.De most tegye a szívére a kezét, aki szerint pl. az Ace 3 egy szar, és 38 ezerért nem éri meg... (igaz hogy online vásárlás esetén..) de nah...remélem átment a lényeg ;)..

    Nekünk az a dolgunk jobb esetben hogy az ügyfélnek a legjobb választást kínáljuk az Ő pénzéért.Én legalábbis ezt teszem :D.

    Több G2-t segítettem eladásra mint HTC One-t -tés Sony Xperia Z1-,t vagy sima Z-t összesen...Értelemszerűen, mindig megkérdezem hogy mennyire fontos a garancia.Valahogy ebben az esetben nem a HTC-t fogom ajánlani...Hanem igen is egy Samsung prémium készüléket.

    UI: Lumia 520-t ajánlom legtöbbször, mivel az ár/érték/funkciók terén mindegyiket porig alázza ;)...

    [ Szerkesztve ]

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

  • Szakiii

    addikt

    válasz mediumgecso #17 üzenetére

    Nincsenek megfelelően tájékoztatva? Felszállsz egy metróra és 20ból 15 netezik a telefonján. Ha nem képes arra hogy rákeres és utánanéz a dolgoknak akkor MEGÉRDEMLI. Eladónak nem az a dolga hogy neked a legjobb választást adja csak az hogy rádsózzon valamit és mivel az embereknek az kell amit tvben vagy plakátokon látnak vagy ami "menő" (legalábbis a nagy részének, persze van kivétel) ezért samut a legegyszerűbb rátukmálni az emberekre, miért próbálkozzon egy számára kevésbé ismerttel? Neki nem érdeke hogy nokiának htcnek nagyobb bevétele legyen csak az hogy ő minél többet eladjon. Miért olyan nehéz ezt megérteni? Más is reklámozhat nincs meg tiltva, sírnak a htc miatt, egy rohadt reklámot nem tolnak most fél év késéssel lehet látni a one-ról reklámot... és csodálkoznak? Egy laikus is tudja mekkora ereje van a reklámoknak.

Új hozzászólás Aktív témák