Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oilver1

    tag

    Szerintem meg csak az egyszeri földműves ember súlyos látásrongálása az egész. Az utolsó nagy ugrást a Samsung az S sorozatban az S3-al merte megtenni, bele a vakvilágba, hiszen ellenfélként az iPhone 4S már ott magasodott az eladási listák élén, irgalmatlan jó dizájnnal (szerintem ez lett a legjobb iPhone ever) és rengeteg must have ficsörrel.
    Ezzel szemben a koreai gyártó kihozta ezt az (akkor még) irgalmatlan nagy és gyönyörű kijelzővel rendelkező, minden földi jóval és egy Androiddal megtápolt készüléket, amivel igazán megismertette a Galaxy S szériát. Addig csak egy szerény réteg használta, aztán jött az S3 és bumm! - jött, láttuk, tarolt!
    Ám úgy gondolom, két esélyes volt a szitu. Végül is az ára döntötte el a versenyt, illetve azok a fogyasztók, akik mereven ellene voltak az Apple-nek, és csakazértis Android mellett döntöttek.
    Azóta viszont nuku újítás. A formatervek silányak, az meg, hogy belerakják a meglévő legújabb dolgokat a készülékekbe, nem nevezhető újításnak. Szerintem.
    Személy szerint nem is nagyon várom már az új Samu telefonokat. S3 van a birtokomban, nézegettem már az újabbakat, de pusztán az erős hardver miatt nem fogok új telefont venni.

    Az alkohol nem válasz, de legalább a kérdéseket elfelejted!

Új hozzászólás Aktív témák