Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Hát én valahogy nem vágom miért olyan nagy eget rengető probléma egy frissítést nem azon percen megkapni
    Persze ha olyan ordas nagy hibát javít akkor igen, de egy általános biztonsági frissítés, de még egy fő verzió váltás is miért nem ér rá egy két hetet

    Én pl nem is szokta engedni a fő verzió frissítést pár hétig hiába jön meg, tesztelje más esetleges hibáit, és ha a fórumok nem lesznek tele hogy valami nem oké akkor meg majd telepítem

    Apple oldalon is kifoghatsz rossz szériát és akkor ott is lehet szívni a fogadat(rossz helyen fogod, akkumulátor probléma)

    Samsungnak amúgy régen tényleg jobb volt a szerviz szolgáltatása
    S2-et telefonomat pl még háznál javította a srác, jött becuccolt kicsit papírozott majd fél óra alatt cserélte ami kell és távozott
    Sőt jó fej is volt garancia lejárta előtt egy hónappal mikkor szervizelte szinte az egész telefont újra cserélte
    Na de már ez sincs
    És persze az se hogy futár jön érte, vidd a postára

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz RandomName #8 üzenetére

    Akkor már lehet nem dolgozik ott aki velem fogalakozott
    Egyszer fültanuja voltam egy olyan kiabálásnak a hátsó szobbából hogy hú(Az egyik ember megjavított egy olyan dolgot amire a tulaj még nem kérte)

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák