Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz hallador #65 üzenetére

    Figyi, Einstein is tudott a relativitáselméletről, de másnak attól még nem volt triviális. Fel tudod fogni hogy nem Fuji viszonteladókról beszéltem, akik hivatalból ismerik, hanem átlagemberekről?

    "Tényleg, és Te amúgy aki szerint mindenkinek 20 millás lakása van, és mindenki 6 millás autóval jár mennyi fogalmad lehet a való világról"
    A hazudozást és ferdítést be lehet fejezni! Nincs kedvem arra reagálni hogy mely magyar szavakat nem tudod értelmezni. Értem én hogy máig feldolgozatlan számodra hogy már a múltkor is beégetted magad a "hozzáértéseddel", de már kezd elegem lenni belőle. Amit pedig nem mondam, azt ne próbáld úgy beállítani!

    "Szerintem mennyi ember van aki 50 év felett van Magyarországon? Hmmm... Na ők aztán valószínűleg pontosan úgy gondolkodnak ahogy kellene ugye?"
    Miért hogy kellene? Mi az elvárásod az emberek felé, hogyan kötelező gondolkodniuk?

    "Nem, de akkor nyugaton sem ilyen volt ugye? Tehát ez a mai kor problémája nem a 30 évvel ezelőttié, az pedig, hogy szerinted amúgy a Tesco-s újság tehet róla, hogy megvesznek minden vackot, neked valóban sok fogalmad lehet a mai valóságról... És főleg a piacról, amit majd Te jól elmagyarázol nekem..."
    Vannak itt bajok...

Új hozzászólás Aktív témák