Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    Nekem egy 7362 SL keszulekem van lassan 3,5 eve. Addig fogom hasznalni, amig ki nem mulik, mert mindent tud, amire szuksegem van, es ha most abbahagynak a szoftverfrissitest hozza, az se nagyon erdekelne, mert nem kell mar tobb extra.

    Lehet, hogy gagyi a szine, szar a dizajn, nekem azert tetszik, mert egy keszulek kivalt harmat (modem, router es telefonkozpont).

    Reteg funkcio, de lehet hozza UMTS es LTE dongle-t is csatlakoztatni, szoval ha elmegy a DSL/Kabelnet, akkor is van backup internetunk. Ha a dongle kepes hangatvitelre, akkor meg telefonalni is lehet a mobil halozaton (GSM-gateway).

    A telefonkozpont resze egy par fos csaladnak es egy kisebb irodanak (4-5 emberig) boven elegendo. Kepes tobb VoiP szolgaltatohoz is csatlakozni, lehet neki megadni hivasutvonalakat: nalunk a mobil es kulfold mindig masik szolgaltaton megy ki, mint a bejovo es a vezetekes hivasok. Otthon DECT keszulek, asztali IP-telefon van hozza csatlakoztatva, nehanapjan az android-os app-en keresztul telefonalok. Szerintem megerte.

    @SunMount3r: nem kell hozza csak egy qr kod olvaso app, rogotn csatlakozik a halozathoz.

    [ Szerkesztve ]

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

  • Stanlee

    őstag

    válasz Raymond #44 üzenetére

    :)) sorry, nem figyeltem. Egy par tagu csaladnak. Nem akartam megbantani senkit...

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák