Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz bmakszim #101 üzenetére

    "De a stílusodból elég erős Apple utálatot vélek leszűrni, így gondolom egyébként se opció számodra az iPad"

    Ajjaj, megjöttünk. A következtetésed téves. De már megszoktam, hogy az Apple, Android, Microsoft, Sony és egyéb törzsek néha azt mondják, hogy kuss a nevem, mert valahogy nehéz elfogadni, hogy ezek mind megférnek egymás mellett itthon, de a vásárlásommal nem vettem márkaidentitást és feltétel nélküli rajongást.

    (#100) kpbendeguz: Nem kívánom folytatni a vitát, mert ez csak elbeszélés egymás mellett. Én itt fogyasztóként vagyok jelen, aki ellenérdekelt egy sor ilyen és ehhez hasonló gyakorlatban, ami nem tudom miért olyan feldolgozhatatlan. Tökéletesen értem a szegmentálás és a mesterségesen elrontott használati érték célját (belülről ismerve a szakmát), de az ellenérdekelt állapot nem ennek a függvénye. A fotóipar is tele van még ennél cifrább, sokkal zsebbe nyúlósabb húzásokkal és attól mert kényszerűségből vagy a legkisebb rossz felé húzva végül fejet hajtva csengetek, még ugyanúgy ellenérdekelt maradok. Kedves tőled, hogy próbálod elmagyarázni a szakmai oldalát ennek a gyakorlatnak, csak nem erről volt szó.

Új hozzászólás Aktív témák