Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz Avermedia_hu #75 üzenetére

    Vannak esetek. Lesznek is.
    Ettől még van az a számítási kapacitás különbözet a hardveres erőforrás oldalon, ami feleslegessé teszi ezt az eszközt, mert lássuk be azért egy ilyen parallel feladat teljesítése messze nem lehetetlen a szoftveres oldalon ha van egy kis tartalék a hardverben.
    Túl régóta van erős gépem azt hiszem, így talán egy kicsit elragadtattam magam, talán van még most olyan, akinek megéri.
    Viszont a saját tapasztalatom az (ezek szerint erős) gépemen azt mutatja, hogy az idő az Avermedia ellen dolgozik, mert az én hardvereim is öregek már azért... Szóval már ma sem olyan horror drága egy i7860@4GHz-et tudó proci meg hozzá egy lap és csak egyre olcsóbb lesz, VGA fronton is hasonló a helyzet. Nem lesz szerintem jó ára használtan ezeknek a külső felvevőknek később, így az a kevés ember, aki rámegy használtat fog keresni inkább fillérekért.
    Én már most meggondolnám, hogy az árát mire költöm még akkor is, ha video-t is szeretnék rögzíteni a pénzem elköltése után. Nyilván ez azért van, mert én a különbözetet nézem költségként, amikor a gépemet fejlesztem. Akinek olyna régi gépe van, hogy szart se ér már használtan, ami van benne az nyilván másképpen gondolkozik. A notebook-osok pláne.
    Szerintem a notisok fogják ezt használtan adni, amikor a gamer notinak letérdel gariidőn túl az alaplapi híd alatt a forrasztása és az új notijuk amit ilyenkor vesznek meg már tudja majd a szoftveres rögzítést is, mert már addigra lesz elég tartalék ahhoz is bennük. Szóval mindig akad majd egy-egy az apróban ilyen 5k-ért. Annyit ér is kb.
    Azon persze nem fog múlni, hogy engem meggyőzöl e, más is a tárcáját nézi, mert aki játszik az mindig elégedetlen a gépe teljesítményével és nem a képrögzítés az igazi prioritás egyik gamernél sem.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák