Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rdt89

    addikt

    válasz arty #273 üzenetére

    Ne haragudj, hogy beleszólok, de mondj már egy játékot, ami Open World autós témában akár a Horizon sorozat alsó lábnyomának a kis szegletét súrolja, mert én akárhogy morfondírozok, olyan címek ugranak be, hogy Crew, NFS és ezek iszonyatosan el vannak maradva, vagy 5 évvel és aki szerint a Horizonba, csak út és autó van és menj amerre látsz, az igazán el se merült a játékban. Olyen rengeteg tenni és felfedeznivaló van a játékban, hogy nekem még 130 óra játék után is sokszor meglepetést okoz, ami valljuk be, manapság nem sok játék rendelkezik ilyennel. Ilyen alatt értem a 130 óra játék időt és a folyamatos meglepetések és felfedezni valók listáját. A cikk író se merült bele a játékba, ez látszik a felületes, felszín kapargatása hangvételű cikkből és abból, hogy szerinte 15 óra hossza alatt kipörgethető a játék. Aki veszi a fáradtságot és legalább 40-50 órát beletesz a játékba, az rájön, hogy bizony a 15 óra a prológus és a történetek gyors lepörgetésére elég, s akkor még nem riválisozott, nem csinálta meg a versenyeket, nem Horizon Arcade-zott, nem vette meg az összes kocsit, nem farmolt a skill pontokért újabb autókért, nem készített saját pályát, nem ment más által készített pályán, nem fedezte fel azt a rengeteg látnivalót, ami bőven több, mint sokak véleménye szerint egy DLC kiegészítő a H4-hez, s sorolhatnám még azt a rengeteg tenni, felfedezni és látnivalót a játékból, amit a kedves cikk író még csak észre se vett benne. Szóval ritka eset, de itt kijelenthetjük, hogy ez a játék akkor mutatja meg az igazi arcát és a változatosságát, ha nem a manapság megszokott 10-15 órát öli bele az ember, hanem vagy 50-et, hogy megnézze milyen tartalmakat is paszíroztak ebbe a játékba. Akinek van benne 50 órája és eltekint a még jelenlévő bugoktól, rájön, hogy ez a játék nem csak a Kaland teljesítéséről szól, hanem olyan élménycsomag, amit semmi más autós játékot gyártó cég nem ad és adott nekünk az elmúlt 10 évben. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák