Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz Döglött Róka #291 üzenetére

    Box vásárlás egyelőre nem fenyeget, simán lehet hogy kihagyom ezt a generációt. PS4 Pron és switchen is ipari backlogom van, gépem pedig nagyjából egy liga a series S-el, illetve pont 1440p 60hz monitoron játszom, meglátjuk meddig tudom kihúzni komoly kompromisszumok nélkül (nem lábad könnybe a szemem ha le kell csavarni a grafikát vagy csak 30FPS-t kapok) . Most vettem 3 hónap gamepasst és gyönyörűen fut a control, forza 5, gears 5, dirt 5 (de sok ötödik rész van manapság :D) és még jó pár kisebb PC gamepass cím.
    PS-re meg majd még jön az új god of war és gran turismo illetve ps+ játékok random. Család+meló mellett 5 évre simán fel vagyok tankolva játékokkal :D

    Viszont próbáltam a cloud streamet és ott simán folytatta a natív forza mentésemről.

    Ugyanitt nem tudom él-e még ez a 300 hufért 3 hónap GP akció, de miután megvetted utána feldobja hogy 300 huf 1 hónap ultimate, de a meglévő GP-d is ultimate lesz. Így cakli 600 forintból lesz 3 hónap ultimated. Lehet csak nekem volt új, eddig nem nagyon foglalkoztam gamepassal :D

Új hozzászólás Aktív témák