Hirdetés

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz Zsolto #12 üzenetére

    Nekem egy gondom van ezekkel a netbookokkal. Ha alapvetőne 80-100 000 Ft körüli árra tervezik őket, akkor vajon mennyire tartósak? Éppen a méretük miatt sokan rázósabb helyre is elviszik. Vajon mi lesz velük pár véletlen odavágás után. Emiatt gondolom jobb alternatívának azokat a régebbi üzleti subnotikat, amiket a cikk elején említettem (X40-es D400-as). Ezeket eredendően többezer dolláros árhoz csinálták úgy, hogy tartósságban is magas szintet hozzanak. OK, ma egy teljesen új netbook jobban néz ki és ugyanúgy egyben van mint az én egy éve nyúzott, nem kímélt X40-esem, amit már 3 évesen vettem, de kérdés, hogy mi lesz a helyzet fél-egy év múlva...

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák